More Website Templates at TemplateMonster.com!

 

VİLLA DECOR FUARI

Hedef kitlesi olan Villa Sahipleri ve Lülks konut üreticileri tarafından beklenen VİLLA DECOR FUARI 29 Mart - 01 Nisan tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde 4. kez ziyaretçisiyle buluştu. Özel bir kitleyi hedefleyen VİLLA DECOR FUARI'nda standımız fuar ziyaretçisinin ve katılımcısının ilgisini çekti.

"VILLA DECOR" Fuarı için özel olarak düzenlenmiş standımız.
Lucell, lüks ev dekorasyon kasasına gösterilen yoğun ilgi. Eski futbolcu ve spor yorumcusu Hakan Ünsal'ın standımızı ziyareti.
Ziyaretçilerin lüks ev kasalarına olan ilgisi. Satış temsilcilerimiz.

 

CeBIT Bilişim Eurasia

6-9 Ekim 2011 tarihleri arasında, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen, Avrasya'nın bir numaralı Bilişim, Teknoloji ve İletişim Platformu CeBIT Bilişim Eurasia, sponsor, katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirdi. NamiSafe çelik kasa ailesi, bilişim fuarında dünyanın ilk ev dekorasyon kasasını tanıtmanın gururunu yaşadı. Parmak izli şifre, ısıya duyarlı dokunmatik panel, yangın koruma sertifikası ve alarm sistemi gibi birçok özelliğe sahip olan lük ev kasası, bütün bu özelliklerinin yanında görselliğiyle de göz doldurdu.

CeBIT Bilişim fuarından Ahmet beyin vermiş olduğu röportaj.
Türkiye'ye ilk defa getirilen LuCell svarovski modelimiz.

 

ISTANBUL JEWELRY SHOW (MÜCEVHER FUARI)

33. İstanbul Jewelry Show, CNR Fuar alanında açıldı. CNR Expo 'da 13-16 Ekim 2011 tarihleri arasında gerçekleşen etkinlikte, Avrupa 'nın yanı sıra,Orta Doğu , Rusya , Birleşik Arap Emirlikleri ve Türk Cumhuriyetleri'nde de sektörün önemli isimleriyle birlikte NamiSafe'de yerini aldı. LuCell'nin muhteşem güzelliği onu bir çelik kasa olmaktan çıkarıp, ev dekorasyonunun bir parçası haline getirdi. Fuar alanında ziyaretçilerden ve katılımcılardan tam not aldı.

 

KOPENHAGEN

Data Saklama Kasası

 

EDS

Veri Saklama Kasası

 

PHOENIX

Data-Veri Saklama Kasası